داوران فوتبال ایران

آخرین اخبار داوری و اخرین ابلاغ های داوران در لیگ برتر ،یک،دو،سه

فاطمه فهیمی رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال در امور بانوان گفت: هیچ اعتراض رسمی از طرف تیم ها در خصوص عملکرد داوری نداشته ایم

فاطمه فهیمی رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال در امور گفت: در حال حاضر مسابقات لیگ برتر فوتبال و فوتسال مطابق با برنامه ریزی های انجام گرفته در حال پیگیری است

 و کمیته داوران همراه با برنامه ریزی های انجام شده در خصوص تقویم مسابقات به انتخاب داوران و داوری آنها در بازی ها نهایت همکاری را داشته و تا این لحظه توانسته بدون نقص عمل کند.

وی افزود: خوشبختانه مسابقات در دو بخش فوتبال و فوتسال با دقت هر چه تمامتر در حال انجام و پیگری است و ما تا این لحظه هیچ اعتراض رسمی به شکل کتبی دریافت نکرده ایم و با توجه به گزارش هایی که از طرف ناظران حاضر در مسابقات داشته ایم در این خصوص رضایت نسبی وجود دارد.

فهیمی تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم در ادامه هم به همین منوال پیش رفته و با مشکل خاصی روبرو نشویم. برنامه ریزی های صورت گرفته در خصوص برگزاری کلاس های ارتقای داوری بخوبی باعث بالا رفتن سطح آگاهی و دانش داوران حاضر در فوتبال و فوتسال بانوان شده است و ما سعی خواهیم کرد تا در ادامه به همین منوال پیش رفته و زمینه را برای موفقیت آنها بیشتر از گذشته فراهم کنیم.

نوشته شده در ۱۳۸٩/۱٠/۱۸ساعت ٧:٢۱ ‎ب.ظ توسط حسین زنده دلی نظرات () |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت