داوران فوتبال ایران

آخرین اخبار داوری و اخرین ابلاغ های داوران در لیگ برتر ،یک،دو،سه

خبرگزاری فارس: عملکرد داور و کمک داور ایرانی بازی ژاپن و سوریه از سوی ناظر قطری تایید و این داوران نمره قبولی گرفتند.

رضا غیاثی دقایقی پس از مصاحبه اول خود با فارس، در گفت‌وگویی دوباره با خبرنگار فارس اظهار داشت: هم اکنون به من خبر دادند که هانی بلان ناظر قطری ژاپن و سوریه تمام تصمیمات محسن ترکی داور ایرانی دیدار ژاپن و سوریه را تایید کرد و به این داور نمره قبولی داد.
وی ادامه داد: این خبر باعث خوشحالی جامعه داوری است و امیدواریم ترکی در بازی‌های آینده و حساس نیز قضاوت‌های خوبی را از خود به نمایش بگذارد. تنها ایرادی که از ترکی گرفته شده اخراج بازیکن سوریه‌ای بود ولی سایر تصمیمات او مورد تایید قرار گرفته است.

داوود رفعتی یکی دیگر از کمک‌داوران ایرانی نیز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، عنوان کرد: من هم اکنون از علیرضا فغانی که در قطر حضور دارد، سؤال کردم و او به من گفت در جلسه کمیته داوران تمامی تصمیمات محسن ترکی مورد تایید ناظر قطری قرار گرفته و این داور قضاوت خوبی را انجام داده است. ضمن اینکه عملکرد حسن کامرانی‌فر نیز مورد تایید است و او به خوبی وظیفه‌اش را انجام داده اما او در موقعیتی نبوده که ببیند کدام بازیکن پاس را به مهاجم سوریه‌ای داده است. بنابراین عملکرد ترکی و کامرانی‌فر مورد تایید ناظران داوران مسابقه ژاپن و سوریه قرار گرفت.

نوشته شده در ۱۳۸٩/۱٠/٢٤ساعت ۱:۱٩ ‎ب.ظ توسط حسین زنده دلی نظرات () |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت