داوران فوتبال ایران

آخرین اخبار داوری و اخرین ابلاغ های داوران در لیگ برتر ،یک،دو،سه

اصفهان - دیدار ناتمام تیم های فوتبال ذوب آهن اصفهان و الزمالک مصر در خبرگزاری ' د پ آ ' آلمان بازتاب داشت.

به گزارش ایرنا، خبرگزاری ' د پ آ ' آلمان پنجشنبه شب نوشت : دیدار دوستانه تیم های الزمالک مصر و ذوب آهن اصفهان که پنجشنبه شب در ورزشگاه النصر در دبی برگزار شد، ناتمام ماند.
به نوشته این خبرگزاری، این دیدار در دقیقه 35 به دلیل اعتراض مستمر 'حسام حسن' سرمربی تیم مصری به 'تصمیات محمد عبدالله' داور اماراتی، متوقف شد.
در دقیقه هفت این دیدار ، داور مسابقه یک پنالتی به سود تیم ذوب آهن گرفت که با اعتراض حسام حسن مواجه شد و نشانه های خشم از همان دقایق ابتدایی در این مربی ظاهر شد.
در ادامه ، اعتراضهای این مربی به داور مسابقه ادامه یافت تا اینکه داور در دقیقه 35 تصمیم به اخراج وی از زمین مسابقه گرفت اما حسام حسن حاضر به خروج از زمین مسابقه نشد و داور مسابقه حکم به عدم ادامه بازی داد و زمین مسابقه را ترک کرد.
تماشاگران حاضر در ورزشگاه که از این دیدار لذت برده بودند خواستار ادامه بازی شدند اما به دلیل توقف این دیدار توسط داور به خواسته خود نرسیدند و داور را مورد تمسخر قراردادند.
پس از این حادثه، تماشاگران که با پرداخت پول وارد ورزشگاه شده بودند شاهد تمرینات دو تیم در دو سوی میدان بودند .
آنها مربی تیم الزمالک را مقصر دانستند و اعلام کردندکه این مربی برای احترام به آنها باید از رای داور تمکین می کرد و این مسابقه را به یک فیلم کمدی تبدیل نمی کرد.
طارق غنیم سرپرست تیم الزمالک مصر نیز پس از این اتفاق به خبرگزاری آلمان ( د پ آ ) گفت : این دیدار ، یک بازی دوستانه و تمرینی بود و لزومی نداشت که آن را با تعصب تا پایان ادامه دهیم .

نوشته شده در ۱۳۸٩/۱٠/٢٤ساعت ٥:۱۳ ‎ب.ظ توسط حسین زنده دلی نظرات () |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت