داوران فوتبال ایران

آخرین اخبار داوری و اخرین ابلاغ های داوران در لیگ برتر ،یک،دو،سه


خبرگزاری فارس: دبیر فدراسیون فوتبال گفت: امیدوارم کمک داور سوریهای به تلافی قضاوت محسن ترکی گل ایران را مردود اعلام نکرده باشد.مهدی محمدنبی پس از برتری یک بر صفر برابر کره شمالی اظهار داشت: اکنون به بازی پلیآف فکر میکنیم و تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا...
ایران پس از ٣۵ سال بتواند در جام ملتهای آسیا موفق باشد. امروز برابر کره شمالی بازی متعادلی انجام شد و در نهایت توانستیم سه امتیاز مسابقه را کسب کنیم.
وی ادامه داد: گل اولی هم که انصاریفرد زد و کمک داور سوریهای بیدلیل پرچم زد و آن را مردود اعلام کرد به عقیده من درست بود. امیدوارم این کمک داور تلافی قضاوت محسن ترکی را در دیدار ژاپن و سوریه نکرده باشد.
نبی در مورد اینکه قضاوت ترکی در جام ملتهای آسیا چگونه ارزیابی شد، گفت: آن طور که شنیدهایم قضاوت ایشان مورد تائید بخش فنی داوران قرار گرفته و داوری ایشان صحیح بوده اما ظاهرا در داخل ایران علیه ایشان جوسازی میکنند.
دبیر فدراسیون فوتبال با اشاره به جو تیم ملی گفت: هشت سال است که در کنار تیم ملی هستم و هیچ سالی به اندازه امسال جو تیم ملی خوب نبوده است دلیلش آن است که همه افرادی که اینجا هستیم و حتی رسانهها، همه یکپارچه و متحد هستیم و تمام کوشش خود را میکنیم تا تیم ملی موفق شود. در بازی امروز نشان دادیم که فاصله بین بازیکنان اصلی و ذخیره وجود ندارد

نوشته شده در ۱۳۸٩/۱٠/٢٦ساعت ۱٢:٢٥ ‎ب.ظ توسط حسین زنده دلی نظرات () |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت