داوران فوتبال ایران

آخرین اخبار داوری و اخرین ابلاغ های داوران در لیگ برتر ،یک،دو،سه

کارشناس داوری درباره عملکرد ایرماتوف و تیمش گفت: ایرماتوف این بازی را با یک کلاس جهانی قضاوت کرد و سه اصل عدالت، ایمنی و جذابیت را در این بازی رعایت کرد.

نادر جعفری در مورد عملکرد تیم داوری در نیمه اول اظهار کرد: روشن ایرماتوف یکی از داورانی است که با کلاس جهانی قضاوت می‌کند و بازی را به خوبی کنترل کرد. او در نیمه اول از کارت‌هایش به خوبی استفاده کرد. تشخیص خطاهایش بسیار خوب بود.

این کارشناس داوری درباره عملکرد کمک داور دوم گفت: او در یک صحنه اشتباه کرد و یک آفساید بی‌مورد را به ضرر کره جنوبی گرفت.

وی افزود: اخطار آندرانیک تیموریان درست بود و تیم داوری با توجه به اینکه این بازی بازی حساسی است، خوب قضاوت کرد.

نادر جعفری در تحلیل عملکرد تیم داوری در ادامه بازی گفت: ایرماتوف این بازی را با یک کلاس جهانی قضاوت کرد و در آن سه اصل داوری که عدالت، ایمنی و جذابیت بازی است را به درستی رعایت کرد و تمام تصیمات او مبتنی بر عدالت بود. او سعی کرد با توقف کمتر، بازی را ادامه دهد.

وی افزود: در طول ۹۰ دقیقه بازی، ۴۶ خطا انجام شد که غالبا این خطاها درست و مبتنی بر بی‌طرفی بوده است. یک صحنه در محوطه جریمه کره‌جنوبی اتفاق افتاد و یک توپ غیرمنتظره به دست بازیکن این تیم برخورد کرد که این صحنه نمی‌تواند خطا باشد.

این کارشناس داوری با اشاره به اخطار داور به مسعود شجاعی بیان کرد: شجاعی کتفش آسیب دیده بود اما می‌توانست بلند شود و داور اخطار را به دلیل اتلاف وقت به او نشان داد.

وی در پایان گفت: کمک‌های ایرماتوف بسیار خوب با او همکاری کردند و ایرماتوف داروی است که سه سال بهترین داور آسیا و دوم جهان شده است و به دلیل اعتبار و توانمندی که این داور داشت هر دو تیم با آرامش و اطمینان نسبت به داور بازی را شروع کردند.

نوشته شده در ۱۳۸٩/۱۱/۳ساعت ٩:٤۳ ‎ب.ظ توسط حسین زنده دلی نظرات () |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت