داوران فوتبال ایران

آخرین اخبار داوری و اخرین ابلاغ های داوران در لیگ برتر ،یک،دو،سه

سرپرست تیم فوتبال تربیت یزد پس از متوقف شدن این تیم مقابل تیم نفت مسجد سلیمان گفت: داور با تصمیم اشتباه خود در دقیقه 90، ورزشگاه شهید نصیری را به آشوب کشید.

به گزارش خبرنگار مهر در یزد، علی ‌محمد قادریان عصر جمعه در حاشیه دیدار جنجالی تیم تربیت یزد مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: علیرضا شیخی که برای قضاوت این بازی انتخاب شده بود، داور کم ‌تجربه ‌ای بود و اصلا در حد و اندازه این بازی مهم نبود.

قادریان افزود: چندین هفته است که تیم تربیت یزد از داوری ‌های لیگ متضرر می ‌شود و این در حالی است که نمی‌ توانیم حق خود را از کمیته داوران بگیریم و فدراسیون فوتبال به اعتراض ‌های ما توجهی نکرده است.

وی با بیان اینکه گل تربیت یزد کاملا سالم بود اما گل نفت مسجد سلیمان روی یک اشتباه مسلم داور به دست آمد، تصریح کرد: با بیرون کشیدن بازیکنان قصد داشتیم به بازی ادامه ندهیم اما با وساطت مدیرعامل تیم تربیت و مسئولان هیئت فوتبال استان یزد، به بازی ادامه دادیم و نتیجه این شد که از رسیدن به سه امتیاز خانگی که حقمان بود، محروم شدیم.

سرپرست تیم فوتبال تربیت یزد عنوان کرد: داور مسابقه پس از اعلام پنالتی و گل تیم نفت مسجد سلیمان، چهار دقیقه وقت اضافه اعلام کرد که به توصیه محمدعلی تولایی، ناظر داوری بازی، دو دقیقه زودتر بازی را به پایان رساند.

سرمربی تیم فوتبال تربیت یزد نیز پس از متوقف شدن تیمش در مقابل نفت مسجد سلیمان و کسب نتیجه مساوی یک بر یک گفت: دستهای پشت پرده و جریان ‌هایی وجود دارد که نمی‌ خواهد تیم تربیت یزد در کورس قهرمانی باقی بماند و موفق شود.

داوود مهابادی اظهار داشت: چهارمین بار است که در شهر یزد، داور به ضرر تیم ما قضاوت می ‌کند و سه امتیاز بازی خانگی را از ما می‌ گیرد.

مهابادی افزود: وقتی مشاهده می‌ کنیم که تیم نفت مسجد سلیمان در بازی‌های گذشته نیز از داوری‌ ها سود برده، شکمان به یقین تبدیل می ‌شود که جریانی وجود دارد که داورها را برای بازی‌ها چینش می ‌کند.

وی درباره اتفاقات تلخ پس از بازی و فحاشی تماشاگران منتسب به تیم تربیت یزد خاطرنشان کرد: تماشاگران حق دارند که حق تیمشان را بخواهند و طبیعی است که وقتی تیم مورد علاقه‌شان با ناداوری به حق خود نمی‌رسد، این‌گونه واکنش نشان دهند و به داوری مغرضانه اعتراض کنند.

سرمربی تیم تربیت یزد عنوان کرد: داور این مسابقه بسیار کم‌ تجربه بود و با تصمیم اشتباه خود، نتیجه بازی را عوض کرد.

بازی دیروز تربیت یزد و نفت مسجد سلیمان با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.


نوشته شده در ۱۳۸٩/۱۱/۱٠ساعت ٩:٠٢ ‎ب.ظ توسط حسین زنده دلی نظرات () |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت