داوران فوتبال ایران

آخرین اخبار داوری و اخرین ابلاغ های داوران در لیگ برتر ،یک،دو،سه

مجید حسینی کنگانی  در مورد دیدار روز شنبه برابر سپاهان اظهار داشت: سپاهان تیم بزرگ و تیمی است که عنوان قهرمانی را یدک می‌کشد اما بازیکنان شاهین بوشهر نیز برابر این تیم بزرگ بزرگی خواهند کرد. ما به دنبال کسب حداکثر امتیاز هستیم تا شرایط خود را در جدول لیگ سامان بدهیم، البته تمامی مسابقات لیگ برتر برای ما حساس است.
مدیر عامل باشگاه شاهین بوشهر در مورد اینکه از انتخاب سعید مظفری‌زاده برای قضاوت دیدار با سپاهان راضی است یا نه گفت: مظفری‌زاده یکی از داوران بزرگ فوتبال ایران است. ایشان ضمن اینکه می‌تواند با قضاوت خوب خود به دو تیم برای ارایه فوتبال زیبا کمک کند می‌تواند باعث افزایش اعتبار داوری در فوتبال ایران شود. اگر بررسی کنید چه فصل گذشته و چه در این فصل باشگاه شاهین بوشهر هرگز درخواست نداشته که چه داوری بازی‌های این تیم را سوت بزند.

کنگانی در مورد اینکه در یکی از دیدارهای شاهین برابر استقلال به انتخاب داور مسابقه اعتراض داشت تصریح کرد: در آن مسابقه ما به سعید بخشی‌زاده اعتراض داشتیم. البته ایشان بعد از دیدار مس و ذوب آهن می‌تواند با قضاوت‌های خوبی که از خود نشان می‌دهد به جایگاه داوری ایران در آسیا کمک کند.

نوشته شده در ۱۳۸٩/۱۱/۱٥ساعت ۱٢:٥٤ ‎ق.ظ توسط حسین زنده دلی نظرات () |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت