داوران فوتبال ایران

آخرین اخبار داوری و اخرین ابلاغ های داوران در لیگ برتر ،یک،دو،سه

هوشنگ نصیرزاده گفت: داوران ما می توانند با استفاده از تصاویرضبط شده از طریق این دوربین ، اشتباهات احتمالی خود را از نزدیک مورد بررسی قرار دهند.
وی ادامه داد: این دوربین طوری طراحی شده است که می تواند با نمایش زاویه های کور تمام زمین بازی را دقیقا تحت نظارت داشته باشد.
کارشناس داوری فوتبال ایران گفت: داوران ما با استفاده از امکانات تصویری این دوربین ها می توانند سرعت پیشرفت خود را در امر قضاوت بالا ببرند.
وی تصریح کرد: این دوربین به صورت بعلاوه و همانند تار عنکبوت در بخش فوقانی زمین چمن با یک ارتفاع مطلوب نصب شده است.
وی اظهار داشت: ارتفاع این دوبین کاملا قابل تغییر بوده و متصدی آن می تواند از زاویه نزدیک و در جهت دلخواه از تمام لحظات بازی فیلمبرداری کند.
نصیرزاده خاطرنشان کرد: هم اکنون سه ورزشگاه در دنیا به صورت ثابت این دوربین ها را در اختیار دارند که یکی از آنها ورزشگاه آزادی تهران است.در بازیهای حساس ورزشگاه ها این دوربین را به صورت اجاره در اختیار می گیرند.
کارشناس داوری فوتبال ایران گفت: وزن این دوربین برخلاف ظاهرش بسیار پایین و قدرت مانور آن بسیار بالا و تحت اختیار فیلم بردار است.
وی با اشاره به کیفیت مطلوب دوربین نصب شده در ورزشگاه آزادی خاطرنشان کرد: کیفیت این دوربین در حد دوربین نصب شده در ورزشگاه های جام جهانی آفریقای جنوبی است.
دوربین اسپایدرکم با قابلیت فیلمبرداری از بالای زمین چمن ورزشگاه آزادی،روز گذشته پیش از دیدار پرسپولیس و شهرداری تبریز در این ورزشگاه نصب شد.

نوشته شده در ۱۳۸٩/۱٢/٢٥ساعت ۱٢:٢۸ ‎ق.ظ توسط حسین زنده دلی نظرات () |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت