داوران فوتبال ایران

آخرین اخبار داوری و اخرین ابلاغ های داوران در لیگ برتر ،یک،دو،سه

   


رئیس اسبق کمیته داوران فدارسیون فوتبال با اشاره به استعفای مسعود عنایت از کمیته داوران گفت: عملکرد ضعیف داوری ما بخاطر چیدمان اشتباه مسعود عنایت بوده چرا که او نتوانست از جوانانی که بنده به همراه منوچهر نظری و حسین عسگری تحویلش دادیم به خوبی بهره برداری کند.

رضا غیاثی رئیس اسبق کمیته داوران فدراسیون فوتبال، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا با رفتن مسعود عنایت مشکلات داوری ما حل می شود؟ گفت: داوری ما نیاز به یک شوک داشت و با رفتن مسعود عنایت این شوک به جامعه داوری ما وارد شد.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که اخیرا شایعاتی مبنی بر جایگزینی حسین عسگری به جای مسعود عنایت مطرح شده است، آیا با آمدن وی مشکلات داوری ما حل خواهد شد؟ اظهار داشت: آقای عسگری یکی از گزینه های اصلی برای نشستن بر پست ریاست کمیته داوران است و با آمدن وی مشکلات داوری ما حل خواهد شد. همین آقای عنایت، روزی آرزو می کرد کمک عسگری شود.

رئیس اسبق کمیته داوران فدراسیون فوتبال در پایان درباره اینکه چرا جامعه داوری ما نتوانست نظر مثبت AFC را برای داوری در مسابقات جام ملت های آسیا به دست آورد؟ گفت: داوران ما به خاطر قضاوت های ضعیفی که در سطح آسیایی داشتند نتوانسته اند نمره خوبی از AFC بگیرند و همین عامل باعث شد که از داوران ما برای قضاوت در جام ملت های آسیا استفاده نشود.

نوشته شده در ۱۳۸٩/۱٠/۱۸ساعت ۳:٠٦ ‎ب.ظ توسط حسین زنده دلی نظرات () |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت