داوران فوتبال ایران

آخرین اخبار داوری و اخرین ابلاغ های داوران در لیگ برتر ،یک،دو،سه

به گزارش سایت داوران فوتبال ایران؛ اسامی داوران قضاوت کننده در لیگ برتر از هفته بیست و نهم از سوی کمیته داوران اعلام شد.

هفته بیست و نهم؛ ولادت حضرت زینب و گرامیداشت هفته پرستاران و تکریم شهادت حضرت جعفر طیار (ع) و سالروز شهادت امیر‌ صیاد ‌شیرازی

جمعه ۱۹ / ۱ / ۹۰ ساعت : ۱۷:۳۰ –هفته بیست و نهم

استیل‌آذین ـ شاهین بوشهر ورزشگاه تختی تهران

غلامرضا جباری-محمدرضا ابوالفضلی-علیرضا کناری-محمدرضا فغانی-ناظر:غلامرضا بهروان

نفت تهران ـ نفت آبادان ورزشگاه دستگردی تهران

محمد حسین اسدی-سعید زارع-سخاوت سلیمان نژاد-امیر حسین فتاحی-ناظر:جواد تقی پور

 

شهرداری تبریز ـ ملوان انزلی ورزشگاه یادگار امام (ره)تبریز

رحیم مهر پیشه-سعید علی نژادیان-علی میرزا بیگی-رضا کرمانشاهی-ناظر:بهرام مهر پیما

پاس همدان ـ راه‌آهن ورزشگاه قدس همدان

محمود رفیعی-علی موغلی-آرمان اسعدی-غلامرضا مستقیم-ناظر:عبداله با عزم

پیکان ـ صبای قم ورزشگاه رجایی قزوین

هدایت ممبینی-غلام آموزگار-سجاد طوری-سعید بخشی زاده-ناظر:فرج اله یثربی

فولاد خوزستان ـ سایپا ورزشگاه تختی اهواز

احمد صالحی-مسعود فرح نیا-حسین طالقانی-ایرج ساعدی-ناظر:مسعود عنایت

یکشنبه ۲۱ / ۱ / ۹۰ –هفته بیست و نهم

مس‌کرمان ـ سپاهان اصفهان -ورزشگاه باهنر کرمان – ساعت ۱۷

محسن قهرمانی-مرتضی کریمی-رسول فروغی-قاسم واحدی-ناظر:نادر جعفری

ذوب‌آهن اصفهان ـ پرسپولیس -ورزشگاه فولاد‌شهر اصفهان ساعت ۱۶:۴۵

سعید مظفری زاده-حسن کامرانی فر-بهرام کیانی-محمدرضا اکبریان-ناظر:محمد ریاحی

استقلال ـ تراکتور‌سازی تبریز -ورزشگاه آزادی ساعت ۱۹

تورج حق وردی-داوود رفعتی-علیرضا کهوری-محمد حسین اسدی-ناظر:یداله سلیمانی

نوشته شده در ۱۳٩٠/۱/۱٦ساعت ۱٠:٥٤ ‎ب.ظ توسط حسین زنده دلی نظرات () |

به گزارش سایت داوران فوتبال ایران، اسامی داوران قضاوت کننده در رقابتهای لیگ برتر  از هفته بیست و هفتم از سوی کمیته داوران اعلام شد.

 

تکریم قیام مختار به خونخواهی امام حسین (ع) و نکوداشت سال جدید و عید سعید نوروز

جمعه ۲۷/۱۲/۸۹-ساعت ۱۶:۳۰-هفته بیست و هفتم

مس کرمان-پیکان-شهید باهنر-کرمان

احمد صالحی-حسین سنجری-سعید قاسمی-جمشید محمدی-ناظر:ابراهیم میرزا بیگی

پاس-نفت آبادان-قدس-همدان

سید مهدی سید علی-مرتضی کریمی-حسن یوسفی-محمد کمانی-ناظر:سیدرضا غیاثی

شهرداری تبریز-سایپا-یادگار امام (ره)-تبریز

هدایت ممبینی-بابک داوری-مهدی عالیقدر-پیروز سیف اله پور-ناظر:محمد علی فروغی

نفت تهران-تراکتورسازی تبریز-تختی-تهران

محسن ترکی-حسین خانبان-مسعود فرح نیا-اشکان خورشیدی-ناظر:عبود سنگاشکن

فولاد خوزستان-راه آهن-تختی-اهواز

علیرضا فغانی-بهرام کیانی-مصطفی فراهانی-اسماعیل آمری-ماظر:عبداله با عزم

یکشنبه ۲۹/۱۲/۸۹ -هفته بیست و هفتم

استیل آذین-فولادمبارکه-تختی-تهران-ساعت۱۵:۳۰

سعید مظفری زاده-رضا سخندان-محمدرضا منصوری-رضا کرمانشاهی-ناظر:مسعود مرادی

ذوب آهن-شاهین بوشهر-ذوب آهن-فولاد شهر ساعت ۱۶:۳۰

خداداد افشاریان-حیدرشکور-علی موغلی-رضا اکرمی-ناظر:حسین نجاتی

ملوان –پیروزی-تختی-انزلی-ساعت ۱۵:۳۰

تورج حق وردی-علیرضا کهوری-محسن فریمانی-شاهین حاج بابائی-ناظر:علی خسروی

استقلال-صبای قم-آزادی-تهران-ساعت ۱۷:۴۰

محمود رفیعی-حسن کامرانی فر-محمد رضا ابوالفضلی-محمد ملکی-ناظر:زاهد بحرینی

 

نوشته شده در ۱۳۸٩/۱٢/٢٥ساعت ۱٢:٥٦ ‎ق.ظ توسط حسین زنده دلی نظرات () |

به گزارش سایت داوران فوتبال ایران  و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال اسامی داوران هفته بیست‌وششم لیگ برتر به شرح زیر است:

پنجشنبه ۱۹/۱۲/۸۹
راه آهن – ذوب آهن – راه آهن اکباتان – تهران – ساعت ۱۵:۳۰ 
خداداد افشاریان – سعیدعلی نژادیان – غلام آموزگار – مهدی سیدعلی – غلامرضا بهروان

سایپا – استقلال – آزادی – تهران – ساعت۱۷:۳۰ 
محمود رفیعی – رضا سخندان – محسن فریمانی – اسماعیل آمری – اسماعیل صفیری

 

جمعه ۲۰/۱۲/۸۹
سپاهان – نفت تهران – فولاد شهر – ساعت۱۵:۳۰ 
البرزحاجی پور – رسول فروغی – علیرضا کناری -امیرحسین فتاحی – بهرام مهرپیما

نفت آبادان – استیل آذین – تختی – آبادان – ساعت ۱۶:۱۵ 
محسن ترکی – بابک داوری – حسین طالقانی – عبدالحسین ایازی – نادر جعفری

پیروزی – شهرداری تبریز – آزادی – تهران – ساعت ۱۷:۳۰ 
محسن قهرمانی – مرتضی کریمی – محمدرضا ابوالفضلی – محمدرضا فغانی – سیامک بخشی

شنبه ۲۱/۱۲/۸۹
تراکتورسازی – مس کرمان – یادگار امام (ره) – تبریز – ساعت ۱۶:۱۵ 
سعید مظفری زاده – حسن کامرانی فر – حمیدرضا نظری – رضا اکرمی – فرج اله یثربی

صبای قم – پاس – یادگار امام (ره) – قم – ساعت ۱۶:۱۵ 
قاسم واحدی – علیرضا کهوری – علی میرزابیگی – جمشید محمدی – جواد تقی پور

یکشنبه ۲۲/۱۲/۸۹
پیکان – فولاد خوزستان – شهید رجایی – قزوین – ساعت ۱۶:۱۵ 
محمدحسین اسدی – داود رفعتی – سخاوت سلیمان نژاد – غلامرضا مستقیم – فریدون اصفهانیان

شاهین – ملوان – شهید بهشتی – بوشهر – ساعت ۱۶:۱۵ 
شاهین حاج بابایی – حیدر شکور – آرمان اسعدی – رسول احمدی – محمد ریاحی

نوشته شده در ۱۳۸٩/۱٢/۱٦ساعت ۱٠:٠۱ ‎ب.ظ توسط حسین زنده دلی نظرات () |

به گزارش سایت داوران فوتبال کمیته داوران اسامی داوران قضاوت کننده هفته هجدهم لیگ دسته یک کشور را به شرح زیر اعلام کرد.

 پنجشنبه ۵/۱۲/۸۹-هفته هجدهم-ساعت ۱۴:۰۰

ابومسلم خراسان-صنعت ساری-ثامن الائمه-مشهد

حسن زرگر – هادی طوسی – حسن رستم زاده – وحید صالحی

جمعه ۶/۱۲/۸۹-هفته هفدهم-ساعت ۱۴:۰۰

شهرداری یاسوج-شهرداری بندر عباس-تختی-یاسوج

محمد کمانی – جواد مداح – علی میرزابیگی – حسین قنبری

پیام خراسان-ماشین سازی تبریز-تختی-مشهد

سیدرسول احمدی – فرهاد خوشنواز – رضا عبدوس – وحید صالحی

 تربیت یزد-فولاد نطنز-نصیری-یزد

نوید مظفری – سخاوت سلیمان نژاد – جهانبخش آرمان – مهدی موسوی پور

همیاری اراک-نفت مسجد سلیمان-امام خمینی ره-اراک

 ایرج ساعدی – آرمان اسدی – نظام مولودی

مس رفسنجان-مقاومت سپاسی شیراز-تختی-رفسنجان

محمود رفیعی – مجید ویشگاهی – محبت رضایی تبار – مرتضی حیدری

کاوه تهران-گل گهر سیرجان-شهر قدس-تهران

موسی الرضا ارغوانی – صادق نوری – مهدی ناصحی – پورکریمان

اتکا گلستان-داماش گیلان-آزادی-گرگان

محمد ملکی – حمزه سلیمی – محمدرضا مدیرروستا – رضا عادل

آلومینیوم هرمزگان-فولاد یزد-تختی-بندرعباس

جمشید محمدی – حمید سنجابی – محمد جواد محمدی – علی صفایی

 نساجی مازندران-ایرانجوان بوشهر-شهید وطنی-قائمشهر

محمد حسن اسدی – بهرام نقوی – رضا لیوانی – حسن اکرمی

سپید رود رشت-استقلال اهواز-سردار جنگل-رشت

اشکان خورشیدی – قاسم جعفری – غلامرضا تیموری – حامد اسم خانی

گسترش فولاد تبریز-شیرین فراز کرمانشاه-اختصاصی-تبریز

بیژن حیدری – مصطفی فراهانی – مهدی الوندی – داود مهرابی

پیام فارس-مس سرچشمه کرمان-حافظیه-شیراز

محمدرضا اکبریان – حسین سنجری – علی برقندان – محمدحسین زاهدی فر

داماش دورود-برق شیراز-تختی-دورود

 احمد صالحی – سعید قاسمی – مجید روغنی – بهروز رنجبر

نوشته شده در ۱۳۸٩/۱٢/۳ساعت ۸:۱٩ ‎ب.ظ توسط حسین زنده دلی نظرات () |

به گزارش سایت داوران فوتبال ایران، اسامی داوران هفته بیست‌وسوم لیگ برتر به شرح زیر است:

جمعه٨٩/١١/٢٩ -ساعت ۱۵
راه آهن-سایپا- اکباتان

فرشید افشار-مرتضی کریمی –علیرضا کناری-علیرضا شیخی-ناظر:حاتم بک پور

استقلال-نفت تهران-آزادی-ساعت ۱۷:۱۵
سعید مظفری زاده-حسن کامرانی فر-محمدرضا منصوری-حسین زرگر-ناظر:عبدالله باعزم

فولاد خوزستان-مس کرمان-تختی-اهواز -ساعت ۱۵
محسن ترکی-محسن فریمانی-غلام آموزگار-محمد کمانی-ناظر:فرج الله یثربی

استیل آذین-پیکان-شهید دستگردی-تهران -ساعت ۱۵
یدالله جهانبازی-رضا سخندان-علی میرزا بیگی-پیروز سیف الله پور-ناظر:حسین خوشخوان

پاس- سپاهان-قدس-همدان -ساعت ۱۵
محسن قهرمانی-فرح نیا-علی موغلی-رسول رهبر فام-ناظر:محمدرضا فلاح

شهرداری تبریز-صبای قم-یادگار امام-قم -ساعت ۱۵
سید مهدی سید علی-حمید غمزه-سخاوت سلیمان نژاد-ملکی–ناظر:جواد تقی پور

ذوب آهن-نفت آبادان-فولاد شهر-اصفهان -ساعت ۱۵
محمود رفیعی-علیرضا کهوری-محمدرضا غنو-علیرضا اکرمی-ناظر:نادر جعفری

ملوان-تراکتور سازی-تختی-انزلی -ساعت ۱۵
غلامرضا جباری-حیدر شکور-محمدرضا ابوالفضلی-رسول احمدی-ناظر:محمد علی فروغی

شنبه٨٩/١١/٣٠- هفته بیست و سوم-ساعت ۱۵
شاهین-پرسپولیس-شهید بهشتی-بوشهر

هدایت ممبینی-داوود رفعتی-صادق نوری-محمدرضا اکبریان-ناظر:بهرام مهرپیما

نوشته شده در ۱۳۸٩/۱۱/٢٥ساعت ٥:۱٠ ‎ب.ظ توسط حسین زنده دلی نظرات () |

یکشنبه ۲۴/۱۱/۸۹-هفته بیست ودوم-ساعت ۱۵:۰۰

صبای قم-فولاد خوزستان-یادگار امام-قم

احمد صالحی-داود رفعتی-محمدرضا امینی- عبدالحسین ایازی

مس کرمان-استیل آذین-شهید باهنر-کرمان

شاهین حاج بابایی-حسین خانبان-بهرام کیانی-محمدرضا اکبریان

پیکان-استقلال-شهید رجایی-قزوین-ساعت ۱۳:۴۵

محسن قهرمانی-سعید علی نژادیان-بابک داوری-موسی الرضا ارغوانی

پیروزی –راه آهن-آزادی-تهران-ساعت ۱۶:۰

محمود رفیعی-علیرضا کهوری-حمید نظری-مهدی سید علی

تراکتورسازی-شاهین-یادگار امام-تبریز

یداله جهانبازی-مجید شمس-سعید زارع-فتاحی

سایپا-ملوان-انقلاب-کرج

رسول رهبرفام-رضا سخندان-رحیم شاهین-رسول احمدی

فولاد مبارکه-ذوب آهن-ذوب آهن-فولاد شهر

محسن ترکی-حیدر شکور-محسن فریمانی-رحیم مهرپیشه

نفت تهران-پاس-شهید دستگردی-تهران

جمشید محمدی-حسین سنجری-سعید قاسمی-محمدرضا فغانی

نفت آبادان-شهرداری تبریز-تختی-آبادان

جمشید دانش مهر-مصطفی فراهانی-آرمان اسعدی-اسماعیل آمری

نوشته شده در ۱۳۸٩/۱۱/۱٩ساعت ٩:٠۱ ‎ب.ظ توسط حسین زنده دلی نظرات () |

پنجشنبه ٨٩/١٠/٢-هفته بیستم

فولاد مبارکه –فولاد خوزستان- ساعت  ۱۵- ذوب آهن-فولاد شهر

تورج حق وردی-حسین خانبان-سعید زارع-رضا کرمانشاهی-ناظر:عبداله با عزم

نفت تهران-استیل آذین-ساعت  ۱۵- دستگردی – تهران

هدایت ممبینی-بهروز برون-علیرضا کناری-مهدی کلاکی-ناظر:جواد تقی پور

استقلال-ذوب آهن- ساعت١۶:١۵- آزادی-تهران

محسن ترکی-رضا سخندان-رسول فروغی-امیر حسین فتاحی-ناظر:محمد ریاحی

نفت آبادان-راه آهن-ساعت  ۱۵- تختی-ابادان

یداله جهانبازی-علی موغلی-محمدرضا امینی-امید سعید فر-ناظر:فرج اله یثربی

صبای قم-شاهین بوشهر-ساعت  ۱۵- یادگار امام(ره)-قم

محمدرضا اکبریان-بهرام کیانی-سجاد طوری-حسین زرگر-ناظر:ایرج نظری

مس کرمان-ملوان بندر انزلی-ساعت  ۱۵- باهنر-کرمان

احمد صالحی-حسین سنجری-حسین طالقانی-محمد حسین مرادی-ناظر:سعید بطحایی

پیکان-پاس همدان- ساعت ۱۵- رجایی-قزوین

غلامرضا جباری-غلام آموزگار-عباس انتظاری-رسول رهبر فام-ناظر:اسماعیل صفیری

تراکتورسازی تبریز-شهرداری تبریز- ۱۵ ساعت - یادگار امام(ره)-تبریز

محسن قهرمانی-حسن کامرانی فر-بابک داوری-منصور نوری-ناظر:بهرام مهر پیما

سایپا-پیروزی-ساعت  ١۴/١۵  – تختی - تهران

علیرضا فغانی-محمدرضا ابوالفضلی-محمدرضا منصوری-فرشید افشار-ناظر:غلامرضا بهروان

نوشته شده در ۱۳۸٩/۱٠/۱ساعت ٩:٥٤ ‎ب.ظ توسط حسین زنده دلی نظرات () |

به گزارش سایت داوران اسامی داوران به تفکیک بازی به این شرح است:

فولاد خوزستان-شهرداری تبریز        جمعه ساعت ۱۵

داوران: غلامرضا جباری-حمید نظری-مجید ویشگاهی-امید سعید فر

صبای فم-ملوان بندر انزلی      جمعه ساعت ۱۵

داوران:شاهین حاج بابایی-علیرضا کهوری-بهروز برون-مهدی کلاکی

استقلال – پاس همدان         جمعه ساعت ۱۵

داوران:بدا… جهانبازی-داود رفعتی-مسعود فرح نیا-بابک وسیله بر

فولاد سپاهان-سایپا          شنبه ساعت ۱۵

داوران:سعید بخشی زاده-محسن فریمانی-حمید غمزه-علیرضا اکرمی

استیل آذین-ذوب آهن    شنبه ساعت ۱۶٫۱۵

داوران:مسعود مرادی-صادق نوری-مهدی عالیقدر-محمد حسن کاظمیان

نفت تهران-شاهین بوشهر   شنبه ساعت ۱۴٫۱۵

داوران: احمد صالحی-سعید زارع-محمد رضا غنو-محمد رضا فغانی

مس کرمان-راه آهن شهرری     شنبه ساعت ۱۵

داوران: قاسم واحدی-صفدر احمدی-عباس انتظاری-رسول احمدی

تراکتورسازی تبریز-نفت آباذان   شنبه  ساعت ۱۵

داوران:محمود رفیعی-محمدرضا منصوری-تورج عیوض محمدی-رضا کرمانشاهی

پیکان قزوین-پرسپولیس شنبه ساعت ۱۵

داوران:سعید مظفری زاده-سعید علی نژادیان-بابک داوری-جمشید دانش مهر

نوشته شده در ۱۳۸٩/٩/۱۱ساعت ۱٠:٢٥ ‎ب.ظ توسط حسین زنده دلی نظرات () |

پنجشنبه ۲۰/۸/۸۹-هفته پانزدهم

استیل آذین-ملوان بندر انزلی-دستگردی-تهران-ساعت ۱۶:۳۰

سید مهدی سید علی-بابک داوری-حجت علی رضایی تبار-اسماعیل بابایی-ناظر:سیامک بخشی

صبای قم-تراکتورسازی تبریز-یادگار امام(ره)–قم-ساعت ۱۵:۰۰

یداله جهانبازی-سعید علی نژادیان-صادق نوری-عبدالحسین ایازی-ناظر:اسماعیل صفیری

مس کرمان-پیروزی تهران-باهنر-کرمان-ساعت ۱۶:۳۰

هدایت ممبینی-رضا سخندان-مسعود فرح نیا-قاسم واحدی-علی خسروی

جمعه ۲۱/۸/۸۹-هفته پانزدهم

پیکان-سایپا-رجایی-قزوین-ساعت ۱۵:۰۰

محسن ترکی-داوود رفعتی-سجاد طوری-بیژن حیدری-ناظر:رحیم رحیمی مقدم

نفت تهران-راه آهن-اکباتان-تهران-ساعت ۱۵:۰۰

بابک وسیله بر-مجید ویشگاهی-مهدی الوندی-علیرضا شیخی-ناظر:عبود سنگاشکن

شهرداری تبریز-پاس همدان-یادگار امام(ره)–تبریز ساعت ۱۵:۰۰

ایرج ساعدی-محمد رسول فروغی-حسین طالقانی-حسین محبوبی-ناظر:ابراهیم میرزابیگی

استقلال تهران-شاهین بوشهر-آزادی-تهران-ساعت ۱۷:۳۰

سعید بخشی زاده-محسن فریمانی-حمیده غمزه-رضا کرمانشاهی-نادر جعفری

نوشته شده در ۱۳۸٩/۸/۱٩ساعت ٥:۳٤ ‎ب.ظ توسط حسین زنده دلی نظرات () |

جمعه ٨٩/٨/٧

نفت تهران – سایپا                                   ١۵/٣٠               اکباتان – تهران

البرز حاجی پور-حسین طالقانی-تورج عیوض محمدی-علی بابایی نژاد

پاس همدان – ملوان انزلی                         ١۵/٣٠               قدس – همدان

غلامرضا جباری-صادق نوری-حسن یوسفی-محمد کمانی

پیکان قزوین – نفت آبادان                         ١۵/٣٠               شهید رجایی – قزوین

شاهین حاج بابایی-رحیم شاهین-سخاوت سلیمانی نژاد-رسول رهبرفام

مس کرمان – صبای قم                             15/16               شهید باهنر – کرمان

محسن قهرمانی-مرتضی کریمی-علیرضا کناری-جمشید محمدی

فولاد مبارکه – تراکتورسازی                    ١۵/٣٠               فولادشهر – اصفهان

مسعود مرادی-حسن کامرانی فر-علیرضا کهوری-قاسم واحدی

استقلال – راهن آهن                                 ١٧/۴۵               آزادی – تهران

سعید مظفری زاده-سید علی نژادیان-بهرام کیانی-علیرضا اکرمی

فولاد خوزستان – شاهین بوشهر                ١٨                    تختی – اهواز

یداله جهانبازی-بابک داوری-مهدی عالیقدر-اسماعیل بابلی

شنبه ٨٩/٨/٨

شهرداری تبریز – ذوب آهن                     ١۵/۴۵               یادگار امام (ره) – تبریز

محمدرضا اکبریان-حمید غمزه-آرمان اسعدی-مرداس جابری

استیل آذین – پیروزی                              ١٧/۴۵               آزادی – تهران

محسن ترکی-داوود رفعتی-محسن فریمانی-جمشیددانش مهر

نوشته شده در ۱۳۸٩/۸/٥ساعت ۱٠:٥٥ ‎ب.ظ توسط حسین زنده دلی نظرات () |



قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت