تاج: با داوران زیاده خواه برخورد می‌کنیم

مهدی تاج،در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت:مسئولیت چیدمان داوران برای تمام مسابقات برطبق مصوبه و براساس یک رویکرد و منطقی به عهده کمیته داوران است و این کمیته فقط از داوران بین المللی و برجسته و باتجربه کشور در امر قضاوت استفاده می‌کند.

وی ادامه داد:براساس هدفی که در این کمیته وجود دارد؛کسی در این فدارسیون حق دخالت ندارد و خوشبختانه درحال حاضر اعتراض خاصی به این روال منطقی کمیته داوران وجود نداشته است.
تاج افزود:داوران براساس لیاقت و توانمندی و آمادگی جسمانی و ارزشیابی قبلی آنها انتخاب می‌شوند و صحبت های مطرح شده درخصوص اینکه برخی از داوران قهر کردند را رد می‌کنم و هیچ داوری به دلیل انتخاب نشدن قهر نکرده است؛اگر این مسئله زمانی اتفاق بیفتد حق داوری از آن در معرتض گرفته شود و هیچ گاه با افراد زیاده خواه مدارا نمی‌کنیم.

نائب رئیس اول فدارسیون خاطر نشان کرد:عملکرد نوجوانان دراین دوره از رقابت های فوق العاده بود و شاگردان دولتی مهر موفق شدند نمایش قابل قبولی از خودشان ارائه دهند.
امیدوارم در مراحل بعدی نیز موفقیت این تیم ادامه باشد .
وی تاکید کرد:امیدوارم مشکل سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا برطرف شود و بازیکنان این تیم با انگیزه و روحیه مضاعف در ادامه رقابتهای جام قهرمانان آسیا حاضر شوند و نتایج قابل قبولی را کسب کنند.

/ 0 نظر / 18 بازدید