عسگری: تخلف کرده‌اند و داستان سرایی می‌کنند

نایب رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: شنیده‌ام که آقایان گفته‌اند کمک‌داور در پمپ‌بنزین نوبت را رعایت نکرده و درگیر شده ولی این مسائل داستان درست کردن است.

 

حسین عسگری در خصوص اتفاقاتی که بعد از دیدار تراکتور‌سازی و نفت تهران رخ داد اظهار داشت: درست است که در ایران نبودم اما عصر ارتباطات است و همه چیز را چک می‌کنم و با همه در تماس هستم. آقایان سلیمانی و غیاثی براساس گزارش‌های ناظر داوری همه چیز را در نظر گرفته‌اند و براساس اتفاقات رخ داده مسئله را بررسی کرده‌اند.

وی در خصوص اینکه جعفری مدیرعامل تراکتور‌سازی اعلام کرده که با وجود ارسال دو نامه اعتراض‌آمیز هیچ عذرخواهی صورت نگرفته گفت: در فوتبال اصلا بحث عذرخواهی وجود ندارد و تخلف،‌ تخلف است. کمک داور بازی در دو مرحله در داخل و بیرون از استادیوم مورد بی‌احترامی قرار گرفته و اعتقاد دارم صحبت‌های مطرح شده توسط آقایان واقعی نیست.

وی تأکید کرد: شنیده‌ام که آقایان گفته‌اند کمک‌داور در پمپ‌بنزین نوبت را رعایت نکرده و درگیر شده ولی شنونده خودش عاقل است. هیچ کس چنین مسائلی را نمی‌پذیرد. این مسائل داستان درست کردن است و آنها تخلف کرده‌اند و می‌خواهند به نوعی این مسائل را جمع کنند.

نایب رئیس کمیته داوران گفت: چه اشکالی دارد که چنین کمک داوری برای این مسابقه انتخاب شود؟ نباید از کمیته داوران به این شکل انتقاد کرد و باید منطق و عقل را در نظر گرفت و اینکه بخواهند از این حربه برای پوشاندن تخلف خود استفاده کنند صحیح نیست.

/ 0 نظر / 18 بازدید