فیلم اشتباهات داور بازی راه‌آهن - نفت به سازمان لیگ فرستاده شد

باشگاه راه‌آهن یک فیلم از اشتباهات داوری در مسابقه نفت – راه‌آهن تهیه کرده است.

 راه‌آهنی‌ها یک فیلم تهیه کرده‌اند تا در اختیار سازمان لیگ قرار بدهند و از داور مسابقه‌ای که مقابل نفت برگزار کرده‌اند شکایت کنند. در این فیلم تمام اشتباهات داوری مسابقه راه‌آهن - نفت به تصویر کشیده شده است. طبق ادعای مسئولان باشگاه راه‌آهن، داور در این مسابقه 18 قضاوت نادرست داشته که علیه تیم علی دایی بوده.
به گفته مسئولان باشگاه راه‌آهن، گل اول نفت در شرایطی زده شده که بازیکن نفت خطا کرده اما داور خطای بازیکن راه‌آهن را گرفته و نفتی‌ها روی همان توپ به گل رسیده‌اند. راه‌آهنی‌ها همچنین مدعی هستند گل دوم نفت تهران در شرایطی به ثمر رسیده که ابتدا کمک‌داور پرچم خود را بالا برده و بازیکنان راه‌آهن دیگر بازیکن حریف را تعقیب نکرده‌اند، اما بعد از چند لحظه، کمک داور پرچم خود را پایین می‌آورد و بازیکن نفت تهران با ادامه دادن حرکت خود، دروازه راه‌آهن را باز می‌کند.
علی دایی سرمربی راه‌آهن هم در اعتراض به داور مسابقه تیمش با نفت تهران که اولین تجربه سوت زدن در لیگ برتر را پشت سر می‌گذاشته، گفته که در تمام طول زندگی فوتبالی‌اش چنین قضاوت ضعیفی ندیده است. همچنین علی خسروی کارشناس داوری فوتبال هم با حضور در اتاق آنالیز داوری خبرورزشی تایید کرده که داور بازی نفت - راه‌آهن اشتباهات زیادی داشته.

/ 0 نظر / 15 بازدید