علی خسروی: اخراج علی کریمی درست بود

پیشکسوت داوری فوتبال با صحیح دانستن تصمیم داور دیدار تیم‌های مس سرچشمه و پرسپولیس در اخراج علی کریمی گفت: گل اول پرسپولیس باید بازبینی شود.

 علی خسروی  درباره داوری دیدار تیم‌های پرسپولیس و مس سرچشمه اظهار کرد: سرعت بازی بالا بود و برخی خطاها خیلی سریع اتفاق می‌افتاد، ضمن این که دوربین تلویزیون هم یا از صحنه‌ها جا می‌ماند یا تصاویر آهسته خطاها پخش نمی‌شد. بنابراین برخی صحنه‌های خطا باید دوباره بازبینی شود تا صحت و سقم تصمیم داور مشخص شود.

 وی در ادامه تصمیم داور در اخراج علی کریمی را درست عنوان و خاطر نشان کرد: علی کریمی با تکلی از پشت با استوک مچ پای حریف را نشانه گرفت و به دلیل استفاده از نیروی پیش از حد و با توجه به این که شانس استفاده از توپ را هم نداشت، جریمه‌اش یک کارت قرمز بود و هر کس به جای صالحی بود همین کار را می‌کرد.

 خسروی همچنین با بیان این که بازی در داخل محوطه جریمه حرکت مشکوکی نداشت، تصریح کرد: تمام برخوردهای داخل محوطه جریمه طبیعی بود، ولی خطاهای خارج از محوطه جریمه و در وسط زمین ممکن است در چند مورد داوری اشکال بوده باشند.

 داور اسبق بین‌الملل فوتبال ادامه داد: خطایی که داور در نیمه اول به سود پرسپولیس اعلام کرد که منجر به گل اول این تیم شد باید بازبینی شود، چون به عقیده من ممکن است آن صحنه خطا نبوده باشد.

وی درباره عملکرد کلی داور دیدار پرسپولیس و مس سرچشمه نیز گفت: صالحی در بین داورانایرانی از دوندگی بالایی برخوردار است و به اکثر صحنه‌های بازی نزدیک بود. در مجموع باید بگویم او یک بازی سخت را خیلی خوب قضاوت کرد و اشتباه تاثیرگذاری در عملکردش نداشت.

/ 0 نظر / 33 بازدید