عسگری: باشگاه‌ها به جای شعار دادن، کارهای فرهنگی انجام دهند

حسین عسگری قضاوت داور دیدار تیم‌های فوتبال داماش گیلان و تراکتورسازی تبریز را که در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر برگزار شد، مطلوب ارزیابی کرد و گفت: داور هیچ اشتباه تاثیرگذاری در بازی نداشت.

وی در ادامه با بیان این که دیدار داماش و تراکتورسازی، بازی خوبی بود که صحنه‌های فوتبالی زیادی داشت، اما یک نکته منفی بزرگ داشت، اظهار کرد: متاسفانه جو ورزشگاه خوب نبود که البته گزارش اتفاقات بازی را حتما داور و ناظر فدراسیون گزارش کرده‌اند و با خاطیان برخورد خواهد شد.

رییس دپارتمان داوری فوتبال افزود: تماشاگران گیلانی پیش از شروع بازی اقدام به دادن شعار و حرف‌های رکیک علیه تیم تراکتورسازی کردند و پس از آن که نتیجه‌ بازی به ضررشان تغییر کرد، شعارهای توهین آمیزشان را متوجه داور مسابقه نیز کردند که واقعا باعث تاسف است.

عسگری که خود در ورزشگاه عضدی رشت از نزدیک شاهد دیدار داماش و تراکتورسازی بود، خاطر نشان کرد: تیم‌ها همان طور که از حضور هواداران برای تضعیف روحیه حریف و ایجاد انگیزه در بازیکنان خودی سود می‌برند باید با سازماندهی فرهنگی آن‌ها، جو ورزشگاه‌ها را نیز بهبود بخشند. باشگاه‌ها باید به جای شعار دادن، توجه بیشتری به کارهای فرهنگی داشته باشند. ما همه مسلمان هستیم و اکنون نیز ماه مبارک رمضان است و این گونه رفتارها در ورزشگاه‌های ما باعث تاسف شدید است.

وی در ادامه از تماس تلفنی ناظران داوری دو دیدار استقلال و فجر و صبای قم با سایپا در نیمه شب چهارشنبه با وی خبر داد و تصریح کرد: ناظران این دو بازی در گزارش خود حرفی از اشتباه تاثیرگذار داوری نزدند که نشان می‌دهد قضاوت این دو دیدار مطلوب بوده است.

/ 0 نظر / 15 بازدید