مسعود مرادی: کاری برای داوری کشورم نکرده‌ام که درخور تقدیر باشد

 

به گزارش سایت داوران، مسعود مرادی  در مورد اینکه فدراسیون اعلام کرده فقط از روسای سابق کمیته داوران تجلیل کرده و به همین دلیل او به این جلسه تقدیر و تشکر دعوت نشده گفت: من در مراسم نبودم و نمی‌دانم چه افرادی در آن جلسه حضور داشتند. انتظاری هم برای تقدیر و تشکر ندارم زیرا کاری برای داوری کشورم نکرده‌ام که در خور تقدیر باشد. هر کاری که انجام داده‌ام وظیفه‌ام بوده است.

وی در مورد اینکه ظاهرا با اعضای جدید کمیته داوران رابطه خوبی ندارد گفت: به آنها اعلام کرده‌ام هر وقت به من نیاز داشته‌ باشند در خدمت هستم اما انتظاری هم برای تقدیر و تشکر ندارم. این حرفی را که می‌زنم عین واقعیت است. من فقط وظیفه‌ام را انجام داده‌ام.

داور بین المللی بازنشسته کشورمان در مورد اینکه در ابتدای لیگ یازدهم چند داور معروف غایب خواهند بود و ارزیابی او از داوری در فصل آینده چگونه است، گفت: آن طور که شنیده‌ام خداداد افشاریان نیز از داوری خداحافظی کرده و با غیبت چند داور در ابتدای لیگ کار سخت‌تر می‌شود. باید با دلگرم کردن و بها دادن بیشتر به داوران جوان کار داوری فوتبال را پیش برد. البته در لیگ یازدهم داور جدیدی سوت نخواهد زد اما اگر انتظار داریم داوری رو به جلو و پیشرفت باشد همه باید دست به دست هم بدهیم و هر کدام از اهالی داوری و پیشکسوتان با هم متحد و همدل باشند.

مرادی اضافه کرد: در لیگ یازدهم اگر عملکرد داوران در ابتدای مسابقات خوب باشد وضعیت بهتری برای داوری رقم خواهد خورد. من همیشه به داوران ایرانی اعتقاد داشته‌ام و دارم و می‌گویم آنها می‌توانند در مسابقات مهم بین المللی سوت بزنند.

وی در مورد اینکه یدالله سلیمانی حداقل دستمزد منطقی داوران در لیگ یازدهم را یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان دانسته، گفت: آن طور که شنیده‌ام دستمزد داوران افزایش داشته اما رقمی که سلیمانی گفته خیلی هم بی‌ربط نیست. بیشتر استرس در فوتبال بر دوش داوران است که رکن اصلی بازی هستند.

/ 0 نظر / 28 بازدید