عسگری: علی دایی می خواست نتایج ضعیف خود را توجیه کند

حسین عسگری' گفت در لیگ یازدهم داوران جوان بسیار خوبی حضور دارند که می خواهیم از وجود آنها استفاده کنیم اما تیم ها با اعتراضات بی مورد خود روحیه آنها را خراب می کنند . 
وی درمورد داوری دیدار نفت و راه آهن گفت: واقعا دلیل اعتراضات بی مورد علی دایی را نمی دانم ، در این دیدار محمد ملکی که اهل کرج است داوری بسیار خوبی داشت و تمام تصمیمات او درست بود. 
عسگری اظهار داشت: پول فراوانی وارد فوتبال ما شده و بایستی کادر فنی تیم ها بهانه ای داشته باشند تا نتایج ضعیف خود را توجیه کنند تا بتوانند همچنان صندلی سرمربیگری را حفظ کنند. 
وی در خصوص دیدار پرسپولیس و مس سرچشمه نیز گفت: کارت قرمز علی کریمی درست بود ، در سه هفته گذشته تیم پرسپولیس اعتراضی به داوری نداشت اما نمی دانم چرا در این بازی به داوری که مشکلی نداشت اعتراض کردند. 
عسگری ادامه داد: اشتباهات داوری در تمام دنیا وجود دارد اما بایستی بدانیم چگونه با آن برخورد کنیم ، برخورد علی دایی در کنفرانس خبری در خصوص داوری به هیچ عنوان زیبنده نبود، نباید به راحتی یک داور جوان که از بهترین های لیگ یک بوده را این گونه زیر سووال برد. 
وی با بیان این که ناظر داوری دیدار راه‌آهن و نفت تهران تصمیم‌های داور بازی را کاملا تایید کرده است از کسانی که به عملکرد داور دیدار خرده گرفته‌اند انتقاد کرد. 

/ 0 نظر / 16 بازدید